www.cvonline.hu
Tesztelő - INTS/NYK/113

Nyíregyházi partnercégünkhöz keresünk munkatársat

Tesztelő

munkakörbe

Feladatok:

  • A gyártott termék részegységeinek egy egységgé történő összeállítása
  • A kész, teljes egység működésbeli ellenőrzése, tesztelése
  • A tesztelés eredményeinek dokumentálása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • cafetéria
  • munkábajárás támogatása
  • multinacionális környezet
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg (Nyíregyháza, Magyarország)
Nyíregyháza
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű