www.cvonline.hu

Tesztautomatizáló német nyelvtudással (B48TN)

  • A hirdetés 67 napja lejárt

Tesztautomatizáló német nyelvtudással

Partnercégünk egy több mint 150 főt foglalkoztató magyar tulajdonú IT szolgáltató cég. Jelenleg Tesztautomatizáló munkatársat keresünk számukra.

Pozíció azonosító: B48TN
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Webes/asztali/mobil alkalmazások funkcionális tesztelésének automatizálása az ügyféligények alapján
  • Tesztautomatizálási terv elkészítése
  • Funkcionális tesztek automatizálása
  • Automatizált tesztek futtatása, eredmények kiértékelése
  • Automatizált tesztek karbantartása
  • Feladat szintű egyeztetések a fejlesztőkkel, ügyfelekkel

Elvárások

  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább hároméves tesztautomatizálási tapasztalat ismertebb teszteszközben (pl. Selenium, HP UFT, Appium)
  • Fejlesztési ismeretek és tapasztalat
  • Legalább középfokú, ügyféllel történő szakmai kapcsolattartásra alkalmas német nyelvtudás
  • Igényesség, feladatok határidőre, precízen történő ellátása
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás

Előny

  • ISTQB Foundation Level vizsga
  • Service tesztek (pl. SoapUI)
  • Teljesítményteszt eszköz (pl. Jmeter) ismerete
  • Continuous Integration/Development/Deployment technológiai környezet ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Nemzetközi projekten szerzett tapasztalat
  • IT szállító cégnél, vagy ügyféloldalon szerzett korábbi munkatapasztalat

Amit kínál a cég:

  • Erős szakmaiság – célunk Magyarország legjobb tesztelési szakmai műhelyének létrehozása
  • Referenciaértékű projektek
  • A németországi építkezésben való aktív részvételi lehetőség
  • Változatosság, átjárás ügyfelek és projektek között
  • Stabilitás
  • Támogatjuk az ISTQB vizsgákat
  • Angol és német nyelvi képzés
  • Támogató környezet – nincs az a probléma, amit ne tudnánk közösen megoldani!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2017.11.17.