Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tesztautomatizáló hajtástechnikai területen

  • RecruIT Kft.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Partnerünk nemzetközi szinten diktálja az ütemet elektromos járművek hajtástechnológiájának fejlesztésének területén. Budapesti csapatukba keresünk tesztautomatizálás területén jártas mérnököt.

Pozíció azonosító: B36THT
Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - tárgyalási
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok:

  • Automatizált tesztesetek fejlesztésésében való részvétel
  • Részvétel a tesztautomatizálási keretrendszer fejlesztésében
  • Aktív részvétel a legkorszerűbb hajtástechnikai üzembehelyező rendszerek fejlesztésében illetve tesztelésében
  • Automatizált és manuális tesztesetek végrehajtása, teszttervek és tesztesetek előkészítése
  • Tesztesetek tervezése és kidolgozása
  • Hibák elemzése, dokumentálása és követése
  • Agilis módszertanú tesztelői csapatban aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (informatikus, villamosmérnök, mechatronikus) végzettség
  • Programozási gyakorlat: C++ vagy C# vagy Visual Basic
  • Középfokú írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precizitás és kreativitás
  • Alapszintű programozási ismeretek
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy
  • Csapatszellem, tolerancia

Előny:

  • Programozói tapasztalat C nyelvben
  • ​Hajtástechnikai alapismeretek
  • ​SW tesztelési területen szerzett tapasztalat, tesztelési módszerek ismerete
  • XML ismeret
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Agilis fejlesztési metodológiák ismerete
  • Rendszerszemlélet

Amit a cég kínál:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet és biztos munkahely
  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomag
  • Továbbképzéseken való részvétel

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre