Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Teszt Technikus

  • A hirdetés 47 napja lejárt

Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Innovatív termékeket és rendszereket kínálunk, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez. 168 telephelyünkkel, 20 kutatási, 38 fejlesztési, 15 elosztó központunkkal, 32 országban 102.900 munkavállalót foglalkoztatunk világszerte.

Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódtunk. Prémium kategóriás kapcsolók, szenzorok, elektronikai vezérlőegységek, kameravezérlők széles skáláját gyártjuk személygépjárművekbe, teherautókba és haszongépjárművekbe. Új üzletággal bővülve és a legfejlettebb technológiák alkalmazásával néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat.

Feladat

  • ICT, FCT, AOI tesztek, tesztelők felügyelete, zavartalan működésének támogatása
  • problémamegoldás a tesztmérnökökkel együttműködve

Elvárások

  • műszaki, elektronikai területen szerzett középfokú végzettség
  • műszaki rajz ismeret
  • mérőműszerek és méréstechnika ismeret
  • technikusi munkakörben szerezett tapasztalat

Előny

  • angol nyelv ismerete

A munkavégzés adott területtől függően 3 műszakban, vagy folyamatos műszakban történik.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • útiköltség támogatás
  • cafeteria
  • bónuszrendszer
  • 13. havi jövedelem
  • sportolási támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés > Automatizálás, Gyártás technikus, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre