Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Teszt technikus

Starjobs Magyarország
Régió: Fót

Hozzáadva: 2019.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

munkatársat keresünk multinacionális partnerünk számára, fóti munkavégzéssel - hosszú távú munkára.

Feladatok:

  • A gyártásban dolgozó kollégákkal együttműködve a termékek tesztelése. (hardveres) a vevői igényeknek megfelelően.
  • A minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása.
  • Tesztelési folyamatok technikai támogatása, mérőeszközök használata.
  • A tesztelési folyamat figyelemmel követése, a szükséges dokumentáció elkészítése a szabályoknak megfelelően.
  • Munkavédelmi és egyéb szabályok betartása a tesztek során.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (technikum)
  • Gyártásban, tesztelésben, szerelésben, szervizelésben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalt előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • ANGOL nyelv kommunikációképes ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló csapatszellem, nyitottság
  • Rugalmasság, proaktív hozzáállás
  • Ms Office felhasználó szintű ismerete.

Juttatások:

  • Stabil, multinacionális háttér, biztos munkahely
  • Nemzetközi csapat, egyedülálló projektek
  • Szakmai kihívások, lehetőség a szakmai ismeretek bővítésére
  • Egyműszakos munkavégzés (heti 5 nap)
  • Az alapbéren túl cafeteria, ingyenes céges buszjáratok Budapestről/bejárás támogatása, egészségbiztosítás, saját edzőterem.
  • Kedvezményes árú étkezés biztosított.
  • Céges rendezvények.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, fizetési igénye feltüntetésével az teszt-technikus_80@starjobs.hu  e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Fót
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre