Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Teszt technikus - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.07.18.
Jelentkezési határidő: 2019.08.16.

Teszt technikus

Feladatok:

  • Felmerülő teszter problémák, hibák megoldása
  • Eszkaláció a javító vagy megelőző karbantartás során tapasztalt eltérések esetén
  • Teszterek alkatrészeinek, egységeinek szerelése, feljavítása
  • Részvétel a teszter átvételi folyamatban a mérnökséggel
  • Teszter beállítása átállások során a cég előírásait követve
  • Szoftverek biztonsági mentéseinek készítése

Elvárások:

  • Szakközépiskolai végzettség + technikusi képzés (elektronika vagy automatizálás)
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat vagy friss végzettség (gyakornoki munka előny)
  • Három műszakos (8 órás) munkarend vállalása

Előny:

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Gyakornoki munka vagy termelésben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, egyéb)
  • 13.havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

Dinamikusan fejlődő, elektronikai termékeket gyártó autóipari beszállító megbízónk részére keresünk új munkatársat!

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36-20-278-5661-es mobilszámon!

Helyek Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre