Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Teszt technikus - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.04.18.
Jelentkezési határidő: 2019.05.03.

Feladatok:

•       Felmerülő teszter problémák, hibák megoldása;

•       Eszkaláció a javító vagy megelőző karbantartás során tapasztalt eltérések esetén;

•       Teszterek alkatrészeinek, egységeinek szerelése, feljavítás;

•       Részvétel a teszter átvételi folyamatban a mérnökséggel;

•       Teszter beállítása átállások során a cég előírásait követve;

•       Szoftverek biztonsági mentéseinek készítése;

Elvárások:

  • Szakközépiskolai végzettség + technikusi képzés (elektronika vagy automatizálás);
  • Friss végzettség vagy szakmai tapasztalat;
  • Folyamatos munkarend (8 órás műszak);

Előny:

  • Angol nyelvtudás;

A munkáltató ajánlata:

•         Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség);

•         13. havi juttatás;

•         Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása;

•         Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök;

•         Fejlődési- és karrierlehetőség;

•         Stabil és hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál;

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

Dinamikusan fejlődő, elektronikai termékeket gyártó autóipari beszállító megbízónk részére keresünk új munkatársat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre