Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TESZT TECHNIKUS - Szereldei terület

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.12.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Veszprém megyei, dinamikusan fejlődő, innovatív technológiát alkalmazó, autóipari beszállító partnerünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk lelkes munkatársakat:

Feladatok

  • Tesztberendezések működésének folyamatos felügyelete (optikai ellenőrző berendezése, áramköri ellenőrző berendezés,
  • Funkcionális áramköri tesztek elvégzése
  • Tesztberendezések karbantartási folyamatainak felügyelete
  • Tesztberendezések felmerülő hibáinak elhárítása
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Megelőző karbantartások lefolytatása
  • Teszterek alkatrészeinek szerelése, javítása
  • Aktív közreműködés berendezések átvételében

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Havi bónusz
  • Étkezési támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Szálláslehetőség
  • Dolgozói buszjárat vagy bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZT TECHNIKUS - Szereldei terület, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre