Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Teszt technikus /hétfőtől péntekig/ - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Magyarország, Veszprém

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.14.

Feladatok:

  • Karbantartási műveletek megvalósítása a megelőző karbantartási munkafolyamatok során
  • A tesztberendezés meghibásodása esetén a karbantartási feladatok ellátása
  • A tesztberendezés figyelése a potenciális hibák észlelése érdekében
  • A teszterek folyamatképességének fenntartása a műveleti utasítások alapján
  • A teszterek alkatrészeinek, egységeinek szerelése, feljavítása

Elvárások:

  • Szakközépiskolai végzettség + 2 év technikusi képzés
  • Pályakezdőket illetve tapasztalattal rendelkezőket is keresünk
  • Analóg és digitális elektronikai alkatrész ismeretek
  • Analóg és digitális áramkör ismeretek
  • Villamos méréstechnikai ismeretek
  • Pneumatika, mechanikai ismeretek
  • 3 műszak (Hétfőtől péntekig; délelőtti 6-14; délutáni 14-22; éjszakás 22-06)!

Előny:

  • Angol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér + műszakpótlék + karrierbónusz +havi prémium
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása
  • Szabadidős tevékenység támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Helyek Magyarország
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre