Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Teszt mérnök

  • CTDI Budapest Kft.
  • Budapest, Pest, XVIII. kerület
  • A hirdetés 39 napja lejárt

Cégünk, a CTDI Kft. elektronikai készülékek nagytételes tesztelésével és javítás-felújításával foglalkozik.

Munkatársat keresünk

pozícióba a következő feltételekkel és tulajdonságokkal.

Feladatok:

  • Teszterek működtetése, folyamatos működésének biztosítása
  • Teszterek építése
  • Teszter szoftverek karbantartása frissítése
  • Technikusi/operátori csapat szakmai támogatása,
  • Termékspecifikus dokumentáció kezelése/fordítása/oktatása a technikusok/operátorok felé,
  • Angol nyelvű kommunikáció vevővel (heti telefon konferenciák, levelezés)

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség (villamosmérnöki diploma)
  • Informatikai beállítottság
  • Hajlandóság külföldi munkavégzésre heti rendszerességgel
  • Kapcsolástechnikai ismeretek
  • PC-Tablet, illetve mikroszámítógép struktúrák ismerete.
  • Strukturált és proaktív gondolkodás
  • Windows és Androidoperációs rendszerek ismerete
  • Erős szakmai háttér, kézügyesség
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol nyelven

Előnyt jelent:

  • Elektronikai termékek gyártásával, tesztelésével , javításával foglalkozó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Szlovák nyelvtudás
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Számítógépes hálózati ismeretek

Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Jelentkezni fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet.

Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Helyek Budapest
Pest
XVIII. kerület
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre