Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Teszt csoportvezető

Régió: Bács-Kiskun

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.10.15.
Jelentkezési határidő: 2018.10.21.
Hirdetés azonosító: 1608769

Multinacionális autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk csapatába keresünk kollégákat Teszt csoportvezető pozícióba. Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, szakmai és nyelvi tréningeket, nemzetközi munkakörnyezetet és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít a jelentkező számára.

A Teszt csoportvezető főbb feladatai:

  • Fejlesztői csoport vezetése, projektek allokálása, felosztása
  • R&D feladatok koordinálása, termék validációs projektek vezetése
  • Tesztpadok kidolgozásának és kivitelezésének koordinálása
  • Kapcsolattartás a társ területekkel, vevőkkel

Elvárások a Teszt csoportvezetővel szemben:

  • Gépész-, vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Autóipari, jármű-elektronikai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Mechanikai teszt és mérési technikák ismerete

Előny jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol/német nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon keresztül.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre