Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Test Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.10.04.
Hirdetés azonosító: 1445365
lejárt

Multinacionális autóipari fejlesztő partnerünk számára keresünk szakembereket Tesztmérnöki pozícióba. A vállalat innovatív, csúcstechnológiával felszerelt budapesti fejlesztő központjába keres mérnököket elektronikai alkatrészek fejlesztésére.

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, szakmai és nyelvi tréningeket, nemzetközi munkakörnyezetet és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít a jelentkező tesztmérnök számára.

A Tesztmérnök főbb feladatai:

  • Hardver követelmények összegyűjtése, megértése, analizálása

  • Funkcionális teszt esetek készítése

  • Tesztek végrehajtása, eredmények jelentése a projektek hardver felelősének

Legfontosabb elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Erős méréstechnikai ismeretek
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Méréstechnikai tesztelés területén szerzett tapasztalat

  • LabVIEW, TestStand ismerete

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre