www.cvonline.hu

Test Automation Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.28.
Jelentkezési határidő: 2017.12.16.
Hirdetés azonosító: 1121932
lejárt

Megbízónk stratégiai fontosságú kutatási-fejlesztési partnerként, valamennyi szakterületén jelen van, egyre több termékfejlesztési és rendszertesztelési feladatot látva el nagy gyártó cégek számára.

Feladataid lesznek

  • Aktív részvétel a  legkorszerűbb ipari automatizálási rendszerek fejlesztésében - platform fejlesztés
  • A tesztautomatizálási csapat munkájának koordinálása
  • Az automatizálási platform fejlesztésében való aktív részvétel
  • Funkcionális és nem funkcionális automatizált tesztesetek fejlesztése
  • Tesztautomatizálási feladatok innovatív megoldása és programozása
  • Együttműködés a tesztmérnökökkel az automatizálási igények kidolgozásában

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú (informatikus, villamosmérnök, mechatronikus) végzettség
  • Agilis személyiség, csapatvezetésben való jártasság
  • Objektum orientált programozási gyakorlat: C++ vagy Java nyelven
  • Középfokú írásbeli és szóbeli  angol nyelvtudás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precizitás és kreativitás

Amit partnerük nyújt
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Hogyan jelentkezhetsz:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérlek regisztrálj rendszerünkbe az angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével!