Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

Régió: I. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.11.
Jelentkezési határidő: 2019.10.13.

A több mint 25 éve tevékenykedő Europort Kft. legfontosabb tevékenysége a gyenge- és erősáramú hálózatok tervezése, kivitelezése. Olyan komplex tervezési feladatokat tudunk megoldani, amelyek magukba foglalják az előkészítő mérnöki tevékenységtől kezdve a tervezésen, a kivitelezésen keresztül a megvalósulási tervek készítéséig, valamint a projektek kulcsrakész átadásáig felmerült folyamatokat.

Küldetésünk vonzó munkahelyet teremteni okos, elhivatott, kreatív szakemberek számára, akik a legjobbra törekednek és munkájukkal hosszú távra tervezett, magas színvonalú, környezettudatos értéket teremtenek. A meghirdetett pozíció biztosítja a projektek dinamikus lebonyolítását, a költségkeretek betartatásával és az alvállalkozókkal való kapcsolattartáson keresztül. Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha lendületes vagy, szeretsz szervezni, könnyen megtalálod a hangot az emberekkel; fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság és értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.

Jelenleg főképp vasúti távközlési tervezések végzésére keresünk villamosmérnök munkatársakat, Budapest I. kerületi munkahelyre, teljes munkaidőre, folyamatos foglalkoztatással a következő pozícióba:

TERVEZŐMÉRNÖK

Feladatok:

  • Távközlési hálózatok, informatikai rendszerek tervezése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • AUTO CAD 3D, Microsoft szoftverek ismerete, magabiztos használata
  • Csapatszellem, rugalmasság, mobilitás, terhelhetőség
  • Belső igény a minőségi munkavégzésre
  • Precizitás, pontosság
  • Önállóság, felelősségvállalás

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, jó referenciákkal és megítéléssel rendelkező, a piac egyik meghatározó cégének munkájába való bekapcsolódás lehetősége
  • Felelősségteljes feladatok
  • Magas színvonalú munkák, szakmai kihívások
  • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzés,
  • Nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés,
  • Szakmai képzések támogatása,
  • Motiváló, teljesítményarányos juttatási csomag, versenyképes fizetés

AutoCad 3D tapasztalattal rendelkező PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek I. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre