Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Sárvár
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

Automata és félautomata berendezések tervezése;
Készülékek tervezése;
Árajánlatok, határidők készítése;
Kapcsolódó projektek követése, irányítása;
Dokumentációk, (2-3D) műhelyrajzok készítése, kezelése.

Követelmények:

Felsőfokú gépész/villamos végzettség
Szakirányú tapasztalat
3D-s CAD programok felhasználó szintű ismerete, (Siemens NX)
Önálló, gyors, hatékony munkavégzés,
Hatékony kommunikáció,
Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előny:

Célgéptervezésben, készüléktervezésben szerzett tapasztalat
Pneumatikai, (hidraulikai) rendszerek gyakorlati ismerete,
PLC programozási ismeretek
NX 10 vagy korábbi verziók valamelyikének gyakorlati ismerete
Fröccsöntési területen, sajtolóüzemben szerzett tapasztalat
CAM területen szerzett tapasztalat /3 tengelyes marópályák készítése/
Egyéb tervezői alapszoftver ismerete ( AutoCAD, SolidWorks2014

Munkavégzés helye:

Vas megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396

Értékelt kvalitások

Egyéb tervezői alapszoftver ismerete ( AutoCAD, SolidWorks2014 Intenzíven együttműködő
Ügyfélközpontú
Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
Töretlen versenyszellemű

Amit nyújtunk

Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
Professzionális, modern munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulatú és összetartó csapat

Helyek Sárvár
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre