Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERVEZŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.12.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Nemzetközi tulajdonosi hátterű megbízónk elektromos járművek hajtásrendszeréhez fejleszt és gyárt komponenseket, célkitűzése innovatív hajtástechnikai megoldásokkal a jövő fenntartható és kibocsátásmentes mobilitásának megvalósítása.  Számára a felépítési és felfutási szakaszban lévő Fejlesztő részleghez keresünk elhivatott szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Komponensek, alkatrészek tervezése/fejlesztése vevői követelmények alapján
  • Az alkatrészekkel és komponensekkel szemben támasztott követelmények és specifikációk elemzése az elérendő teljesítmény kritériumok meghatározása céljából
  • A funkcionális és kritikus jellemzők azonosítása és definiálása
  • Innovatív fejlesztési javaslatok és megoldások kidolgozása a specifikáció követelményeinek megfelelően
  • Tervezéshez kapcsolódó dokumentációk, alkatrészek gyártásához szükséges rajzok elkészítése, a dokumentációk jóváhagyatása és bevezetése
  • Részvétel DFMEA készítésében
  • Kapcsolattartás különböző területekkel a fejlesztés folyamán, vevőkkel, beszállítókkal
  • Műszaki egyeztetések lefolytatása a prototípus részleggel és a beszállítókkal, a prototípus megbeszélések során műszaki tanácsadás nyújtása
  • A projekt tervezés és aktualizálás támogatása
  • Termékek konstrukciós módosításának lebonyolítása, dokumentáció bevezetése

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség MSc vagy BSc, géptervező, gépészeti fejlesztő, CAD-CAM, járműipari, közlekedésgépészeti és kapcsolódó szakirányok
  • Angol nyelvtudás
  • CATIA V5 tervezőrendszer ismerete
  • Terméktervezésben való jártasság
  • Autóiparban szerzett tervezési tapasztalat előny
  • Mérnöki számítások alkalmazásában való jártasság
  • Innovatív szemlélet és kreativitás
  • Önállóság, célorientáltság, precizitás

Amit megbízónk nyújt

  • Szakmai ambíciókat, kreatív kezdeményezéseket támogató innovatív szellemű vállalati kultúra
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, 13. havi juttatás)
  • Korszerű gyár, tiszta környezet, modern munkaeszközök
  • Teljesítményt elismerő perspektíva felfutó nagyvállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERVEZŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre