Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tervezőmérnök I. (építész) (Budapest)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
tervezőmérnök I.- építész

Helység
Budapest

Terület
Stratégia (befektetéskezelés, fejlesztés, forrásallokáció,nemzetközi kapcs.)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • ellátja a szakterület vonatkozásában a fejlesztési, átépítési, felújítási és kárelhárítási munkák előkészítéseként a megvalósításához szükséges tervezési feladatokat,
  • javaslatokat tesz műszaki alternatívákra, azokat a szakági összefüggéseivel komplexen végigviszi.
  • elkészíti a mérnökár alapjául szolgáló méret- és mennyiségi kimutatásokat,
  • meghatározza a tervezési feladatok ellátásához szükséges adatszolgáltatások, adatbeszerzések, elemzések körét,határidejét,
  • munkák kivitelezése során tervezői művezetést biztosít, az előre nem látható körülmények esetén, helyszínen intézkedik azok megoldásáról,
  • a szakterületét érintően a véleményezésre, ill. jóváhagyásra benyújtott tervdokumentációk, megvalósulási tervek elektronikus, szerkeszthető formátumban történő archiválásáról gondoskodik,
  • tevékenységével összefüggésben közreműködik tervei engedélyezési eljárásában, a MÁV Zrt. felújítási és beruházási gördülő tervezési folyamatában.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – építész diploma,
  • szakterülethez tartozó mérnök kamarai tagság, kamarai tervezői jogosultság.

Amit ajánlunk

  • széleskörű cafetéria
  • utazási kedvezmény

2018.10.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre