Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tervezőmérnök (Design Engineer)

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.23.
Jelentkezési határidő: 2018.09.12.

Pozíció leírása / Job description

- A termékfejlesztéshez kapcsolódó műanyag és lemez alkatrészek tervezése
- 2D rajzok és 3D modellek készítése Catia V5 szoftver segítségével és azok kezelése PLM rendszerben
- műszaki változtatások kezelése,
- technikai támogatást a beszállítókkal való kapcsolattartás során,- szerszámüzemmel való technikai egyeztetés,
- technikai prezentációk készítése a design- és projekt áttekintésekhez,
- együttműködés a szimulációs csapattal

Elvárások / Requirements

- Hasonló területen (műanyag és/vagy lemez alkatrész tervezés) szerzett több éves tapasztalat előnyt jelent, de
várjuk pályakezdők jelntkezését is
- Gépészmérnök végzettség
- CATIA V5-ben szerzett haladó szintű tapasztalat előnyt jelent,
- autóipari ismeretek, műanyag fröccsöntési ismeretek,
- GD&T ismeretek
- tárgyalóképes angol nyelvtudás (német, orosz vagy bármilyen más idegen nyelv minimum középfokú ismerete
előnyt jelent)
- utazási hajlandóság

Amit kínálunk / Offer

- Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
- Modern, tiszta munkakörnyezet, technológia
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Utazási költségtérítés

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.08.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Tervezőmérnök

First Job Kft.

Dinamikusan fejlődő középvállalati partnerünk r...
Zala

Energiagazdálkodási feladatok digitális átalakí...
Heves

Design Coordinator

On behalf of our partner, Central Europe’s larg...
Pest