www.cvonline.hu

Tervező mérnök

  • A hirdetés 164 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Fejlesztési osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termékek tervezése/fejlesztése piaci igények alapján
  • Konstrukciók és darabjegyzék elkészítése, 3D modellek 2D rajzok
  • Termékek konstrukciós módosításának lebonyolítása, dokumentáció bevezetése
  • Kapcsolattartás vevőkkel,beszállítókkal valamint a társosztályokkal
  • Folyamatok elemzése, módosítások kidolgozása, bevezetése, fejlesztése
  • Prototípusgyártás/tesztelés tervezése, lebonyolítása, gyártástámogatás

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Gépészmérnök, Mezőgazdasági gépészmérnök)
  • 3D/2D tervezőrendszer ismerete (pl.:SolidWorks, AutoCad)
  • Középfokú angol/orosz vagy német nyelvtudás
  • Terméktervezésben való jártasság
  • Fejlesztési termékdokumentáció készítésben való jártasság, mérnöki számítások

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Orosháza
Békés
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német, Orosz
Aktiválás időpontja 2018.01.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre