Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tervező mérnök - műszaki rajzoló

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Kaposvár, Somogy

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.06.21.

Partnercégünk egy folyamatosan fejlődő, Magyarországon két telephellyel rendelkező ipari hőcserélők gyártásával, fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó vállalat.

Jelenleg nyitott pozíciónk:

Tervező mérnök – műszaki rajzoló

Az állással kapcsolatos feladatok:

  • Projekt monitoring, jelentések és dokumentáció készítése
  • Terv jóváhagyás és hozzájuk tartozó technikai információ előkészítés
  • Egyedi tervek és összeállítás készítés
  • Munkafolyamatok strukturálása és optimalizálása
  • Technikai kérdések megválaszolása (értékesítők, beszerzés, gyártás felé)

Az állás betöltéséhez szükséges készségek/képesítések:

  • Gépészmérnök diploma
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat CAD rendszerekben
  • Angol vagy német nyelv középfokú ismerete
  • Megoldás orientált, magabiztos személyiség
  • Előnyként tekintünk a következőre: AutoCAD, Autodesk Inventor program

Amit a munkájáért cserébe a magáénak tudhat:

  • Modern, multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Támogató felsővezetés
Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre