Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tervező építészmérnök

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 51 napja lejárt

Partnercégünk fennállása óta az építészeti tervezés szinte teljes spektrumát felölelő tevékenységet folytat középületek,  lakóépületek, iroda és ipari épületek, valamint kereskedelmi és vendéglátó létesítmények tervezéstől kezdve a műemlékek felújításáig. Több mint 10 éve vannak jelen a piacon és biztosítják a szakmai, hivatásbeli színvonal folyamatos emelését. Jelenleg bővülés miatt keresnek új kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Tervek feldolgozása
  • Tervezésben való részvétel
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú építészmérnök végzettség
  • Legalább 1 év Magyarországi műtermi gyakorlat
  • Archicad ismeret
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Jó vizuális készség, térlátás
  • Logikus gondolkodás
  • Csapatjátékos szemlélet

Előny:

  • Lumion, Twin motion ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Prémium lehetőség
  • Tanulmányút támogatás
  • Szabad hétvégék

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és portfólióját!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési projekt menedzser, Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre