www.cvonline.hu

Tervező / Építészmérnök-Tervező

  • A hirdetés 686 napja lejárt

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég, amely tíz év leforgása alatt néhány éttermet üzemeltető Kft-ből Közép-Európa egyik vezető étteremüzemeltető részvénytársaságává nőtte ki magát. Különlegessé azonban nemcsak ez teszi, hanem egyedülálló kultúrája, ahol a legfontosabb alkalmazottainak szakmai és emberi fejlődése, hiszen velük együtt éri el sikereit. Ha szeretnél munkád során újat tanulni és egy lendületes, fiatalos csapatban dolgozni, akkor jelentkezz az alábbi pozícióba:

(új és felújítandó üzletek: KFC, Starbucks, Pizza HUT)

Budapest

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Emberközpontú, barátságos, de pörgős munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Tanulási és karrierlehetőség Közép - és Kelet Európa vezető étteremeket és kávézókat működtető vállalatánál
  • Önálló munkavégzés dinamikusan növekvő környezetben
  • Versenyképes juttatási csomag (cafetéria, bonusz, kedvezményes étkezés)

Feladatok, munkakör:

Az AmRest sztenderdjei szerint menedzseli új és felújítandó üzleteink tervezési folyamatait annak érdekében hogy a lehető legjobb vendégélményt biztosíthassuk vendégeinknek.

  • Önállóan megoldja üzleteink/éttermeink külső és belső tervezését és tervezési folyamatait együttműködve más társosztályokkal és külső tervező cégekkel (A feladatkör 70-80%-a tervezés)
  • Konyhai területi alaprajz, ülések és belső falak stb. kialakítása márkáink: KFC, Starbucks és Pizza Hut részére
  • Szoros együttműködés helyi tervező irodákkal, AmRest szabványok és minőség biztosítása
  • Együttműködés az éttemekkel és kávézókkal a hatékonyabb új műszaki megoldások megtalálása érdekében
  • Biztosítja, hogy az AmRest tervezési követlemények és megvalósítás összhangban van az adott márkák tervezési követeményeivel
  • Dokumentáció és rendszeres heti jelentések
  • Folyamatos kapcsolattartás a központi lengyel tervező csapattal. pl. beszállítói lista, új alapanyagok jóváhagyatása, AmRest tervezői szabályzatok kapcsán
  • Projekt ütemtervek összerakása, követése és végrehatása szorosan együttműködve a társosztályokkal (Projekt managerek és Real Estates Managerek)
  • Projektek optimalizálása az adott éttermi egységekre: minőség, költségek és funkcionalitás

Követelmények:

  • Egyetemi/főiskolai építészmérnöki végzettség
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat és referenciák a területen belül: belső interior tervezőként és/vagy építészmérnökként, tervezőként
  • Tapasztalat vendéglátás /HORECA/retail területén előny
  • Építőipari szabványok és előírások ismerete
  • Kitűnő szervező és priorizálási képesség
  • Részlet-orientáltság és kreativitás
  • Önálló felhasználó AutoCAD és Photoshop (Sketchup és Revit ismeret előny)
  • Erős kommunikációs készség
  • Folyékony (minimum erős középfok) aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Rugalmas, talpraesett és tanulásra nyitott személyiség
  • Jogosítvány és utazási hajlanadóság

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

A jelentkezés tárgyában kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezését: ’Építészmérnök - Tervező’.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol