www.cvonline.hu

Tervező-elemző

  • A hirdetés 1120 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:  controlling, stratégia, tervezés-elemzés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • a havi, negyedéves, és éves gyakoriságú és eseti jellegű feladatok elvégzése
  • speciális kontrolling mérési módszerek alkalmazása:
  • fiókhálózati és üzletági teljesítménymérés
  • belső árazás
  • költségallokáció
  • termékjövedelmezőség
  • ügyféljövedelmezőség
  • a kontrolling adatbázist magában foglaló adattárház eszköz felhasználói szintű alkalmazása
  • tervkészítésben való részvétel
  • rendszeres jelentések tartalmi elvárásainak, felépítésének alkalmazása

 A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 év hasonló területen eltölttött tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is szivesen látjuk aki hosszú távon tervez a kontrolling területtel

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol