www.cvonline.hu

Tervezés és kontrolling szakember

  • A hirdetés 51 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Kontrolling területre keresünk részmunkaidős munkatársat Tervezés és kontrolling szakember munkakörbe.

6 órás, részmunkaidős álláslehetőség.

Főbb feladatok

  • belső, valamint az anyavállalalati jelentések elkészítése
  • elemzések összeállítása
  • a bank controlling rendszereinek működtetése
  • részvétel az operatív/ stratégiai tervezésben
  • részvétel a Bank éves beszámolóinak elkészítésében

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú közgazdasági végzettség,
  • középszintű angol nyelvtudás
  • min. 1-2 év controlling területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • banki gyakorlat

Amit kínálunk

  • részmunkaidős, napi 6 órás álláslehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi projektmenedzser, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol