Ugrás a tartalomra
TERVEZŐMÉRNÖK (13-8639)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk munkatársat

TERVEZŐMÉRNÖK

(HF 13-8639)

pozícióba.

Feladatok

  • Berendezések, nyomástartó edények tervezése,
  • Szilárdsági számítások elvégzése (AD2000, EN13445, API 650),
  • Tervezést támogató programok használata (pl. AUTOCAD, INVENTOR).

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Készülékek és berendezések (nyomástartó edények) tervezésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8639”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása