www.cvonline.hu

Területi vezető

  • A hirdetés 1031 napja lejárt

A Libri értékesítési csapatába új kollégát keresünk

Területi vezető munkakörbe

Az új munkatárs legfőbb feladata lesz:

  • a gondjaira bízott üzletek támogatása a boltra vonatkozó vállalati célok megvalósítása érdekében
  • személyes segítségnyújtásával támogatni boltjainak vezetőit és annak csapatát
  • a kiadott feladatok megvalósításának nyomon követése, ellenőrzése
  • a kölcsönös információáramlás és együttműködés biztosítása boltjai és a vállalat egyéb egységei között

Az új munkatárssal szembeni elvárások:

  • min. 5 éves vezetői tapasztalat (könyv szakma előny)
  • rugalmas munkavégzés elfogadása
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • MS Office magabiztos ismerete

Az ideális jelölt:

  • eredményorientált
  • kiváló szervezőkészsége van
  • megérti és hitelesen képviseli mind a boltok, mind a vállalat érdekeit
  • gyorsan és önállóan tud döntést hozni
  • megoldás-és nem probléma-orientált
  • személyes példamutatásával képes vezetőket motiválni
  • szóban és írásban is remekül kommunikál
  • jól tűri a stresszt

Jelentkezési határidő:

2015. április 30.

Várható kezdés:

2015. május

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2015.04.17.