www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 840 napja lejárt

A Michelin Hungária Kft. Területi képviselő munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás, közreműködés az üzleti partnerekkel
  • Napi szintű értékesítési tevékenység továbbá a termékek professzionális bemutatása a forgalmazó helyeken
  • Partnerre szabott marketing és forgalmi célok megvalósítása
  • Eladási stratégia kidolgozása és terjesztése a Magyarországi piacon
  • A Michelin kereskedelmi tevékenységeinek követése és az ügyfelek  rendszeres tájékoztatása (mennyiségek, feltételeket és mások)
  • Belső és külső árképzési stratégia kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3/4 éves területi képviselői tapasztalat
  • Műszaki/mérnöki vagy kereskedelmi végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Tapasztalat műszaki termékek eladásában
  • Jó számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem; izgalmas feladatok; szakmai fejlődési lehetőség
  • Képzést nyújtunk a szakmai színvonal fenntartásához

Munkavégzés helye:

Magyarország Keleti Része

 A jelentkezéshez kérjük, küldje el önéletrajzát angolul az alábbi email címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol