Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Vezető borkereskedő cégként trendi márkákkal dolgozunk.

Részt veszünk Magyarország legjelentősebb borvidékeiről származó borok forgalmazásában (Bognár Pincészet, Bolyki, Bősz Adrián, Frittmann, Gere Tamás & Zsolt, Günzer Tamás, Kristinus, Polgár, Royal Tokaji, Schieber, Takler, Thummerer, Velence, Vinatus. Továbbá Európa kiemelt borvidékeiről Finca Bacara borászat tételei Spanyolországból vagy a Val D’oca pincészet proseccoi Olaszországból.)

A HORECA csapatunk új tagját várjuk az alábbi pozícióba:

(Prémium bor / Prémium szesz üzletág)

Budapest, Pest megye

Milyen feladatok várnak az új kollégára?

  • új partnerek felkutatása, szerződéskötés
  • partnereinkkel kapcsolattartás, termékek bemutatása
  • disztribúció folyamatos növelése
  • rendelések generálása
  • egyedi árajánlatok készítése
  • akciók, promóciók megvalósítása
  • folyamatos konkurencia- és piacfigyelés

Legfontosabb partnereink: szállodák, hotelek, éttermek, szórakozóhelyek

Milyen kollégát keresünk?

  • FMCG cégnél prémium bor értékesítői/képviselői tapasztalatot szerzett
  • komoly előnyt jelent az aktív gasztronómiai kapcsolatrendszer
  • folyamatosan fejleszti gasztronómiával és borokkal kapcsolatos tudását
  • kiváló tárgyalókészséggel rendelkezik
  • célorientált személyiség
  • szereti az értékesítést, könnyen kommunikál
  • szívesen vezet autót
  • hisz abban, amit csinál

A cv mellé kérjük, hogy írd le néhány mondatban miért szereted az értékesítői munkát!

Jelentkezési határidő: 2019. október 15.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre