Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Magyarország

Hozzáadva: 2019.10.12.
Jelentkezési határidő: 2019.10.19.
Ügyfelünk komplett fűszerkeverékek kifejlesztésével foglalkozik elsősorban húsipar, de egyéb élelmiszeripari cégek részére. Az anyacéget 1924 Hamburgban alapították, majd 1996 megalapításra került a magyar leányvállalat is, amely értékesítéssel foglalkozik hazánkban. Jelenleg 40.000 tonna terméket gyártanak évente 7 gyártási helyszínen Európában. 7 leányvállalat és több mint 40 képviselet működik világszerte.

A magyarországi divízió bővülés előtt áll, ezért keresünk számukra új munkatársat TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba.

RÉGIÓ:
Kelet-Magyarország (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Békés megye)
VAGY
Nyugat-Magyarország (Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Zala megye, Veszprém megye)

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, megnyerése, szerződések előkészítése,
  • Meglévő ügyfelek terv szerinti látogatása,
  • Árajánlatok készítése,
  • Szakmai segítségnyújtás a partnerek számára,
  • Együttműködési szerződések megkötése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 2 – 3 év húsipari technológiai tapasztalat értékesítési vagy gyártási területen,
  • Angol VAGY Német társalgási szintű nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil nemzetközi vállalat,
  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett alapbér + bónusz,
  • Céges autó.

Munkavégzés helye:

  • Országos

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉLELMISZERIPAR: Élelmiszeripari mérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás
  • ÉLELMISZERIPAR: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol vagy német és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre