Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • Az álláshirdetés 6 napja lett aktiválva

Magas minőségű, skandináv professzionális fodrászati termékek értékesítésére keresünk

területi képviselőt.

Ha furcsa elvárásaid vannak a munkáddal szemben, utálsz irodában ülni, semmit tenni, és csendben múlatni az időt, akkor te vagy a mi emberünk. Lehetsz szenvedélyes, extrém, akár őrült is, de legyél egyedi és megbízható! Szeretnél egy változatos, színes, mozgalmas munkát, amiben kiteljesedhetsz, játszhatsz; amit élvezhetsz, és ami örömet is okoz? Nekünk van ilyen munkánk, amit felajánlhatunk neked. Tudsz lelkesedni, elköteleződni? Kitartó vagy és következetes? Sosem adod fel? Akkor te is közénk tartozol! Tarts velünk, legyél a munkatársunk! Teszünk alád kocsit, füledre mobilt, zsebedbe rendes fizut! Cserében kapsz egy dilis családot és egy raklapnyi szuper terméket. Te osztod be az idődet, mi tanítunk meg a fodrászok nyelvén. Kreatívak vagyunk és profik, hangosak és bulisak, a maximumon élünk és sokat nevetünk. Nem hozzuk az átlagot, inkább fölé repülünk kitartóan. Velünk tartasz? Értékesítő kollégát keresünk azonnali kezdéssel Győr-Moson-Sopron- és Komárom-Esztergom megyébe, Hajdú-Bihar- és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe, Vas- és Zala megyébe.

Elvégzendő feladatok:

  • fodrászok látogatása megadott területen, kidolgozott túraterv alapján
  • havi forgalmi elvárások teljesítése
  • rendelések felvétele és befolyásolása
  • területfejlesztés
  • új partnerek felkutatása
  • partnerek termékismereti képzése
  • oktatások szervezése
  • új termékek bevezetése, márkaépítés

Amit elvárunk:

  • legalább 2 éves értékesítési tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség
  • jogsi

Amit előnyösnek tartunk:

  • angol nyelv ismerete
  • fodrászati területen szerzett tapasztalat
  • érdeklődés a divat és a trendek iránt
  • nyitott, tanulásra kész személyiség
  • alkalmasság csapatmunkára
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • fix alapbér, plusz forgalomarányos, felső határ nélküli jutalék
  • személyautó (magán használatra is)
  • telefon
  • stabil, de nem stresszmentes munka
  • rugalmas munkaidő
Helyek Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Vas
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre