Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi képviselő

Régió: Budapest, Pest, Fejér

Hozzáadva: 2019.04.23.
Jelentkezési határidő: 2019.05.15.

Heinz Soyer GmbH csaphegesztési termékek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkozó nemzetközi középvállalat, világszerte képviselteti magát több, mint 45 éve. Magyarországon 2004 óta van jelen, mint Vezérképviselet Soyer Magyarország Kft. néven.  A cég értékesítési csapatába keresünk lelkes és proaktív, a fémipar és hegesztés iránt érdeklődő

Területi Képviselő

munkatársat.

Feladatok:

  • SOYER csaphegesztési termékek, csaphegesztő berendezések, kötőelemek forgalmazása
  • fémipari cégek személyes és telefonos megkeresése, irodai és mobil munkavégzés
  • cég képviselete a vevők előtt, ártárgyalások és műszaki egyeztetések elvégzése
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • ügyfelek rendszeres látogatása, esetenként helyszíni csaphegesztési bemutató tartása
  • ügyfélportfolió folyamatos bővítése
  • árajánlatok önálló kidolgozása, kezelése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • műszaki irányultság
  • többéves értékesítésben szerzett tapasztalat
  • MS Office és internet aktív használata
  • érvényes B kategóriás vezetői engedély, tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség, megbízhatóság
  • munkához való aktív hozzáállás
  • dinamikus, meggyőző, intuitív, jó emberismerettel rendelkezik, aki nyitott a műszaki újdonságok iránt

Előnyök:

  • kiemelt előny a kötőelem értékesítői vagy hegesztés technikai berendezések forgalmazása területén szerzett tapasztalat
  • Székesfehérvár környéki lakóhely
  • angol vagy német nyelvtudás
  • műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • kiemelt alapfizetés + magas elérhető jutalék
  • alkalmazotti munkaviszony
  • önálló munkavégzés és döntéskör
  • céges autó
  • mobiltelefon
  • számítógép vagy laptop

Munkavégzés helye: székesfehérvári központ, országos

Helyek Budapest
Pest
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre