Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi képviselő

Trenkwalder Kft
Régió: Fejér

Hozzáadva: 2019.04.20.
Jelentkezési határidő: 2020.02.26.

Magyarország legdinamikusabban fejlődő, piacvezető forgácsoló szerszámgyártó, 15 éves múlttal rendelkező vállalatának bővülő csapatába keresünk Észak-Nyugat magyarországi régióba, Területi képviselőt.

  • Fémmegmunkáló szerszámokkal kapcsolatos szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel, passzív partnerek reaktiválása, valamint új partneri kapcsolatok kiépítése
  • Személyre szabott értékesítési terv teljesítése
  • Naprakész piaci információk gyűjtése, feldolgozása, konkurenciafigyelés, ár monitoring, napi jelentés készítése
  • Értékesítési adatbázis folyamatos karbantartása

  • B kategóriás vezetői engedély
  • Fémipari végzettség!
  • CNC forgácsolói tapasztalattal , és szerszámismerettel való rendelkezés!
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel)
  • Nyitott, közvetlen, kitartó, kreatív személyiség
  • Jó és biztos kommunikációs képesség

  • Főállású, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem (fix + jutalékos rendszerben)
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop biztosítása
  • Stabilan, eredményesen működő céges háttér
  • Ügyfélközpontú, szervezett, rendszerben működő csapat háttér támogatás
  • Működő partnerhálózatot tartalmazó adatbázis
JELENTKEZNI:
Fényképes szakmai önéletrajzzal lehetséges az f.feher@trenkwalder.com e-mail címen ; vagy a jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.02.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

HSA Kft.

Területi képviselő Feladatok: mezőgazdasági gép...
Bács-Kiskun

HANSA-FLEX Kft.

Fluidtechnikával foglalkozó cég, hidraulika ter...
Pest, Budapest

Randstad Hungary Kft.

Energiagazdálkodási feladatok digitális átalakí...
Szabolcs-Szatmár-Bereg