Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi Képviselő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.10.10.
Jelentkezési határidő: 2018.10.17.
Hirdetés azonosító: 1967417

  FELADATOK:

  • A vállalat szolgáltatásainak népszerűsítése és értékesítése a közvetlen (lakossági) célcsoport számára
  • Az értékesítési tervekben meghatározott konkrét értékesítési célok teljesítése
  • Képviselet, kapcsolattartás és hosszú távú partneri együttműködés a terület kórházaival, szakintézeteivel, szakrendelőivel, szakorvosaival (nőgyógyász, szonográfus), a szülészeti osztály munkatársaival, védőnőkkel és a szolgáltatáshoz kapcsolódó kereskedelmi partnerekkel, valamint új partneri kapcsolatok kiépítése
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riporting, információk visszacsatolása a cég felé
  • A piac és a versenytársak, ill. azok konkrét piaci tevékenységének figyelése
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken, prezentációk tartása szakmai és laikus közönség részére, reklámanyagok elhelyezése
  • Képzésen, tréningeken való aktív részvétel

   ELVÁRÁSOK:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (diploma)
  • Személyes értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • A magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, több éves autóvezetői tapasztalat
  • Számítógépes ismeret: MS Office
  • Ügyfélközpontú szemléletmód, teljesítményorientáltság, eredményorientáltság
  • Kiemelkedő szervezőkészség, prezentációs és kommunikációs készség
  • Nagyfokú terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Mobilitás, utazási hajlandóság
  • Kiváló problémamegoldó képesség, konfliktuskezelési készség
  • Nyitottság újabb ismeretek szerzésére és elsajátítására, lojalitás, megbízhatóság, felelősségtudat és felelősségvállalás, érdeklődés az orvostudomány kérdései iránt
  • Meggyőző fellépés, kellemes, határozott személyiség
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás

   ELŐNYT JELENT:

  • Természettudományos, egészségügyi végzettség
  • Kialakult, élő kapcsolatrendszer a szakorvosi és szakdolgozói célcsoporttal a látogatandó területen
  • Orvoslátogatói tapasztalat
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • A piac és a versenytársak ismerete
  • Angol nyelvtudás

   AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alkalmazotti munkaviszony, kiegészítő jutalék-rendszer
  • Fiatalos, jókedvű, motivált csapat
  • Kiváló hazai valamint nemzetközi szakmai háttér
  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre