Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Régió: Veszprém, Komárom-Esztergom, Fejér, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2018.10.18.
Jelentkezési határidő: 2018.02.27.

Mezőgazdasági gépek és alkatrészek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk dinamikus, jól kommunikáló, üzleti vénával rendelkező munkatársat azonnali kezdési lehetőséggel Veszprém, Komárom, Győr és Fejér megyében.

gépértékesítő pozícióban

FELADATOK:

  • A forgalmazott termékek ismertetése a partnerekkel, az üzleti terveknek, valamint belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően
  • Az üzleti tervben meghatározott – az ügyfelek látogatását érintő – területi aktivitási paraméterek megvalósítása (lefedettség, látogatási napok száma, látogatási gyakoriság), üzleti célkitűzések elérése
  • Napi beszámolás a vezető felé, piaci információk gyűjtése, adminisztrálása, nyomon követése,
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, piacbővítés
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken, találkozókon

ELVÁRÁSOK

  • Legalább 1 éves területi képviselői tapasztalat
  • Mezőgazdasági ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány (balesetmentesen levezetett 20.000KM)
  • Értékesítés orientált, motivált személyiség
  • Jó fellépés, nyitottság, megbízhatóság, önállóság
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, stressztűrő, pozitív személyiség
  • Jó tárgyalókészség
  • Magabiztos megjelenés
  • Ápolt külső

ELŐNYT JELENT:

  • Legalább 2 éves mezőgazdasági szakterületen szerzett tapasztalat
  • Amennyiben nincs értékesítői tapasztalat, de ambícióval rendelkezik és hajlandó tanulni és fejlődni
  • Angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK:

  • Vállalati autó
  • Telefon
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Szakmai háttér, fejlődési, folyamatos képzési lehetőségek
  • Családias, fiatalos légkör
  • Hosszútávó tervekkel rendelkező stabil magyar tulajdonú céges háttér
  • Hivatalos nagy múltú traktor márka képviselet

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés helyszíne: Veszprém megye, Komárom megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye

Helyek Veszprém
Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Területi képviselő
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Mezőgazdasági szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre