Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 199 napja lejárt

Területi képviselő!

Lépj az Aegon Somogy megyei csapatába!

Az Aegon több irodával rendelkezik Somogy megyében, annak érdekében, hogy magas színvonalon szolgálhassa ki a helyi lakosokat és vállalakozásokat. A szélesebb körű szolgáltatás érdekében keresünk tapasztalt vagy  pályakezdő munkatársakat!

Jelentkezz, és váltsd valóra karriereddel kapcsolatos álmaidat!

Gondoskodni a családok biztonságáról – ez számunkra küldetés!

Rád váró feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Kapcsolat építés potenciális új ügyfelekkel
  • A pénzügyi biztonság iránti érdeklődés felkeltése
  • Teljes körű információ nyújtása a cégcsoport termékeivel kapcsolatban
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat, belvárosi iroda
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem elérése
  • Képzés, átképzés, lehetőség egy új szakma elsajátítására
  • Intenzív szakmai támogatás, kezdeti személyre szabott mentorálással
  • Hosszú távú, előrelépést biztosító karrierlehetőség, vezetővé válás
  • Önálló és felelősségteljes tevékenység végzése

Elvárásaink:

  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Meggyőző fellépés, agilis személyiség
  • Eredményorientáltság
  • Nyitottság, vállalkozó szemlélet
  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel

Küldd el fényképes önéletrajzod!

Helyek Magyarország
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Banki szakértő, Biztosítási menedzser, Biztosítási ügynök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Key account manager, Key account manager, Pénzügyi értékesítő, Területi képviselő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre