www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 76 napja lejárt

Beorol HU Kft. - sikeresen működő nemzetközi cég a festékipari kellékanyagok és szerszámok gyártása, importja és forgalmazása területén.
Termékeink minőségének köszönhetően ma már egész Dél-Kelet Európa területén működünk, de kiszolgálunk ügyfeleket Belgiumban, Irországban, Horvátországban, Lengyelországban, Hollandiában, Izraelben, Ausztriában is. Magyarországon négy éve működik leányvállalatunk. Szakmai csapatunk bővítéséhez az alábbi pozícióra keresünk munkatársat

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Közép- és Dél-Dunantúl, Budapest

 Elvárások:

► Középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
► Kíváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
► Céltudatosság, önnállóság, nagyfokú mobilitás
► Festékipari kellékanyagok és kézi szerszámok iránti érdeklődés és affinitás
► MS Office ismerete
► Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
► "B" kategóriás vezetői jogosítvány és vezetési gyakorlat

Feladatok:

► A cég termékeinek és szolgáltatásainak a képviselete
► Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
► Megrendelések felvétele
► Új partnerek felkutatása
► Rendszeres vevőlátogatás (túraterv szerint)
► Szakmai kiálításokon és továbbképzéseken való részvétel
► Versenytársak, piaci információk figyelése
► Aktuális akciók bemutatása
► Jelentések készítése a vezetők számára

Amit kínálunk:

►  Szakmai továbbképzés
►  Terepen történő értékesítés fejlesztése
►  Ösztönző bónuszrendszer
►  Egyéb juttatások teljesítmény alapján
►  Előrelépési lehetőség
►  Professzionális feltételek és támogatás a munkavégzéshez

Amit elvárunk a sikeres jelölttől:

► Empátia, türelem, és professzionális kommunikáció az ügyfelek irányában
► Egészséges ambíció és csapatmunkára való készség
► Energikus és kezdeményező készséget
► Megbízhatóságot a munka feladatok végzésében
► Állandó továbbképzésre és tanulásra való készséget

Amennyiben Ön ambiciózus, alapos és szorgalmas és egy nemzetközi szabványok szerint működő cégben szeretne dolgozni, csatlakozzon hozzánk és legyen Ön is egy sikeres csapat része.

Amennyiben eleget tesz a felsorolt feltételeknek, kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél) „TERÜLETI KÉPVISELŐ” jeligével az alábbi e-mail címre küldje el. A pályázatot 2018. február 18-án zárjuk.

Beorol Hu Kft
1172 Budapest, Cinkotai út 32,
Magyarország
website: Link megjelenítése

Helyek Fejér
Komárom-Esztergom
Veszprém
Baranya
Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.11.08.