www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 83 napja lejárt

Világszinten ismert, stabil hátterű logisztikai szolgáltató partnercégünk
saját csapatába keresi új munkatársát

pozícióba!

Munkavégzés helye: országosan, heti egy nap irodai munkavégzéssel Budapesten

Főbb feladatok:

  • Új ügyfelek akvirálása, forgalom növelése
  • Ajánlatok készítése, kiajánlott díjak frissítése
  • Riportok, kimutatások, statisztikák készítése
  • Piaci folyamatok nyomon követése
  • Cégünk piaci ismertségének növelése
  • Együttműködés az értékesítési és operációs csapat többi tagjával
  • Termékfejlesztésben való aktív részvétel a piaci ismeretek alapján
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Esetleges reklamációk kezelése

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Felsőfokú végzettség; ideális esetben: logisztika, szállítmányozás, közlekedésmérnök szakirány
  • 2-3 év releváns tapasztalat értékesítőként vagy területi képviselőként
  • Jó MS Office, főleg Excel felhasználói szintű ismeretek,
  • Középfokú angolnyelv-tudás (napi szintű használat)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Dinamikus, célorientált és megbízható személyiség
  • Pontosság és precizitás

Előny:

  • Szláv nyelvek vagy német nyelv ismerete
  • Szállítmányozási oldalról értékesítési tapasztalat

Amiért érdemes pályázni:

  • NEMZETKÖZI KÖRNYEZET – RUGALMAS IDŐBEOSZTÁS – MOTIVÁLÓ CSAPAT
  • VERSENYKÉPES JÖVEDELEM (kiemelkedő alapbér + bónuszrendszer + cafeteria + céges autó/mobiltelefon)

Amennyiben kihívást lát a lehetőségben és szeretne egy fiatalos csapathoz tartozni hosszú távon, várjuk fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel a lenti e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési menedzser, Kereskedelmi asszisztens, Kereskedelmi menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.11.03.