www.cvonline.hu
Területi képviselő
Trenkwalder Kft
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén
Hozzáadva: 2018.01.22.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1202396
lejárt

Építőgépek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó partnercégünk részére kollégát keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör kezelése, potenciális új ügyfelek felkutatása
  • Vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Árajánlatok és szerződések készítése és kezelése
  • Ügyfél látogatások megszervezése, hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítása, ápolása
  • Piac- és konkurencia figyelés
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Heti és havi jelentések elkészítése
  • CRM rendszer használata

Elvárások:

  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Sikerorientált és ügyfélközpontú gondolkodásmód

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Céges autó
  • Laptop, mobiltelefon, nyomtató
  • Cafeteria
  • Év végi bónuszok
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Rendszeres továbbképzések

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.