Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

A pénzügyi piac számos lehetőséget kínál a pályakezdők és pályamódosítók számára, amellyel könnyedén megtalálhatják azt a rugalmasságot, amivel megteremthetik a munka és a szabadidő közötti egyensúlyt.

Ha van benned egy kis vállalkozó szellem, mi mindent megadunk hozzá, hogy megszerezd a szükséges tudást! Cégünk karrierprogramja lendületet ad ahhoz, hogy elindulj és karriert építs a pénzügyi piacon.

Ha érzed magadban a lendületet egy változatos, pörgős szakmához,

akkor jelentkezz budapesti csapatunkba!

Feladatok:

  • A cégcsoport portfoliójába tartozó szolgáltatások és termékek értékesítése
  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ajánlatok kidolgozása, azok nyomon követése
  • Szerződések megkötése
  • Meghatározott célok és irányvonalak következetes képviselete, betartása és betartatása

Amit kínálunk:

  • Multi környezet, stabil háttér
  • Képzés, átképzés
  • Intenzív mentori támogatás
  • Neked való pálya
  • Hosszú távú előrelépést biztosító karrierlehetőség
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaik:

  • Erős kommunikációs készség
  • Határozott, megnyerő fellépés
  • Igény a fejlődésre, nyitottság az újra
  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel!

 Lépj velünk! Küldd el fényképes Önéletrajzod!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Biztosítási ügynök
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre