www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 502 napja lejárt

keresünk
mozgó pop up store-unkba

Keressük budapesti köpontú dinamikus csapatunkba azt értékesítést végző munkatársunkat, aki a Magyarország területén közlekedő (elsősorban Budapesten), exkluzív sport üzletnek berendezett, 7,5 t kamiont is  képes elvezetni.

Feladatok:

  • Értékesítés
  • Gépkocsivezetői feladatatok ellátása
  • Az üzlet/kamion rendbentartása

Elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • C kategóriás jogosítvány,minimum 2 éves tapasztalat
  • Kommunikatív, mosolygós személyiség
  • Nagyfokú önállóság
  • Nagyfokú mobilitás
  • Jó megjelenés

Előnyök:

  • Angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Feltörekvő, kiváló minőségű, magyar sportmárka képviselete
  • Alapbéren felüli, ösztönző mértékű, teljesítményarányos jutalékrendszer

Amennyiben alkalmasnak érzed magad a fenti feladatra, szeretsz utazni és szívesen képviselnél egy magyar sportmárkát, jelentkezz a lenti e-mailcímen fényképes önéletrajzoddal és fizetési igényed megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő