Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi képviselő (Zala)

  • RAGT
  • Zala
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Az RAGT Vetőmag Kft. Magyarországon 13 éve jelenlévő, dinamikusan fejlődő vetőmag forgalmazó vállalkozása keres

Területi képviselőt

Zala megye területére

Főbb feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelekkel való személyes kapcsolattartás
  • A cég folyamatosan bővülő termékeinek értékesítése, az RAGT termékek piaci részarányának növelése
  • A viszonteladó partneri kör ápolása és bővítése
  • Az új termékek piaci bevezetése, termelőkkel való megismertetése, szaktanácsolás, előadások tartása
  • Kísérletek beállítása, nyomon követése, elemzése

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Agrár felsőfokú végzettség
  • Értékesítői képesség és tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeret (MS Office)

Előnyt jelent:

  • Vetőmag forgalmazásban, vagy mezőgazdasági input kereskedelemben szerzett több éves tapasztalat
  • Kialakult partnerkapcsolat az adott megyében gazdálkodó termelőkkel
  • Angol nyelvtudás
  • Az adott megyében lévő lakhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, biztos hátterű cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Piacképes termékkör értékesítése
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kötetlen munkaidő
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye:

Zala megye

Helyek Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Területi képviselő
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Mezőgazdasági szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre