Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi képviselő - Pest megye, Bács-Kiskun megye

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.10.01.
Jelentkezési határidő: 2018.10.30.
Hirdetés azonosító: 1644013

Elvárások:

  • Nagykereskedelmi értékesítésben szerzett min. 3 éves tapasztalat, aktív kapcsolati tőkével a fent említett területekről vagy min.: 3-5 éves értékesítési tapasztalat ipari szegmensben
  • Csiszolástechnika és kéziszerszámok, forgácsolás, hegesztés területén való jártasság, jó kapcsolatrendszer előny
  • Legalább középfokú végzettség – műszaki területen
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Határozott fellépés, rugalmasság, precíz munkastílus
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Magasan motivált, eredményorientált, kezdeményező és terhelhető személyiség
  • Csapatban és egyénileg is jól működő személy
  • Nyitottság a tréningeken való részvételre és a folyamatos fejlődésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Nyelvismeret előny (angol, német)

Feladatok:

  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Új partnerek felkutatása
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Ajánlatok, kimutatások, elemzések készítése
  • Prezentációk, szakmai bemutatók tartása az ügyfelek részére
  • Aktív részvétel pályázati anyagok, tenderek elkészítésében
  • Vállalatirányítási rendszer biztos használata
  • Rendszeres jelentések és riportok készítése CRM rendszer használatával
  • Reklamációkezelés
  • Szerződéskötés

A munkáltató ajánlata:

  • Aktív pénzkereseti lehetőség: alapbér + teljesítményhez kötött versenyképes jutalék- és bónuszrendszer
  • Folyamatos szakmai és infrastrukturális támogatás a kitűzött célok elérésében
  • Beszállítóink által biztosított folyamatos szakmai képzések
  • Cégautó használata a munkavégzés során
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus, lelkes, támogató csapat

A munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Bács-Kiskun megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország egyik legnagyobb múltú fémipari gépeket és eszközöket értékesítő és szaktanácsadó vállalatához (közel 30 nemzetközi minőségi márka képviselője) toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Bács-Kiskun
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Területi képviselő
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre