www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ / ORVOSLÁTOGATÓ

  • A hirdetés 1350 napja lejárt

Csapatunk bővülése miatt munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

TERÜLETI KÉPVISELŐ/ ORVOSLÁTOGATÓ

ref. szám: 5/2014.

FELADATOK

  • Házi-és szakorvosok rendszeres látogatása
  • A cég elkötelezett és magas szintű szakmai képviselete
  • Ügyfélkapcsolatok kialakítása, ápolása, dokumentálása
  • Piaci információk begyűjtése, feldolgozása, elemzése
  • Konkurens termékekről adatgyűjtés, elemzés készítése
  • Teljesítések, nyomon követése
  • Cégeknek történő értékesítés, új ügyfelek felkutatása a meglévő partneri kapcsolat ápolása mellett

ELVÁRÁSOK

  • 2-5 éves területi képviselői tapasztalat
  • Felsőfokú képzettség - Egészségügyi Főiskolai előnyt jelent
  • szolgáltatások értékesítésben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás előny
  • felhasználó szintű MS Office, adatbázis kezelés és internet ismeret
  • aktív vezetői engedély, B kategóriás jogosítvány
  • megbízható, kitartó és rugalmas hozzáállás, sikerorientáltság
  • nagyfokú önállóság és mobilitás, magabiztos fellépés
  • budapesti lakhely
  • ügyfélorientált attitűd, üzleti szemlélet
  • jó kommunikációs- és meggyőző készség

JUTTATÁSOK, AJÁNLAT

  • lelkes és lendületes csapat
  • modern, minőségi munkakörnyezet
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • teljesítmény arányos prémium
  • munkavégzésre használható gépjármű, telefon, laptop

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Regionális, központ: XII. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését: fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési elvárásával és munkába állásának legkorábbi idejének megadásával – a hirdetés referenciaszám megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő