www.cvonline.hu

Területi Képviselő - Oakley

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.01.

Pozíció leírása / Job description

A Luxottica a legnagyobb luxus napszemüveg és keretgyártó a világon. Olyan márkák tartoznak hozzá az optikai piacon minta a Ray- Ban, Vogue, Oakley, Emporio Armani, Versace, Prada, Dolce & Gabbana. A cég dinamikus növekedésének köszönhetően a következő pozícióba keresünk új kollégát:

Területi képviselő - Oakley márkához

Feladatok:

- Az értékesítési célkitűzések elérése a területén működő optikák részvételével
- Az adott márkához tartozó Visual Merchandising tevékenység az üzletekben
- A választék folyamatos frissítése a kollekcióknak megfelelően
- POS anyagok folyamatos frissítése
- Tréningek és prezentációk tartása az eladószemélyzetnek
- Jó kapcsolat kiépítése az üzletvezetőkkel

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Legalább 2 év tapasztalat területi képviselőként az optikai iparban, sport, luxus vagy divat termékek értékesítésében
- Angol nyelvismeret kommunikációs szinten
- B kat. vezetői engedély
- Hajlandóság sok utazásra, alkalmanként külföldön is
- Erős értékesítői és merchandising attitűd
- Jó érzék az erős üzleti kapcsolatok kiépítéséhez
- Elkötelezettség
- Kreativitás, fantázia
- Hatékony, önálló munkavégzés
- Erős kötődés és érdeklődés a sportokhoz
- Előny sportesemények szervezésében vagy valamely sport termék értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés: Alapfizetés + bónusz az elért célok alapján
- A munkavégzéshez szükséges összes eszköz (mobil, laptop, céges autó)

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő