www.cvonline.hu

Területi képviselő (műszaki területre)

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.01.24.
Hirdetés azonosító: 1196922
lejárt

Megye:

Pest megye

A pozíció leírása:

Szerszámgép kereskedelemmel fogalkozó megbízónk részére területi képviselő kollégát keresünk Budapest és Pest megye területére.

Feladatkör, felelősségek:

Főbb feladatok:

A vállalat magas színvonalú képviselete

• Meglévő ügyfélkör látogatása, kapcsolatok fejlesztése

• Új üzleti lehetőségek felkutatása, potenciális vevők keresése

• Értékesítési volumen növelése

• Árajánlatok kidolgozása

• Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása

Munkavégzés helye:

• Budapest és Pest megye

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség

• Hasonló területen szerzett 2-3 év tapasztalat

• Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

• Határozott fellépés, jó kommunikációs képesség

• Mobilitás, rugalmasság

• Jó problémamegoldó képesség

• B kategóriás jogosítvány

Nyelvtudás:

Középfokú angol vagy német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Pest megyei székhelyű megbízó cégünk 20 éve foglalkozik szerszámgépek kereskedelmével, szervízelésével, valamint alkatrésszel történő ellátásával.

Amit megbízónk kínál:

• Családias légkörű vállalat

• Versenyképes fizetés

• Szolgálati gépkocsi, telefon, laptop

• Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.