Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi képviselő munkatárs

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 41 napja lejárt

Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk Területi képviselő munkakörbe.

Feladatok

  • Személyes kapcsolattartás a meglévő belföldi partnerekkel
  • Épületgépészeti termékek értékesítése (épületgépészeti, kerttechnikai, fürdőszobai és konyhai szereléssel kapcsolatos termékek)
  • Új, potenciális partnerek felkeresése (Hunter sales tevékenység), Piackutatás
  • Partner igények teljeskörű felmérése
  • Áru eljuttatása az ügyfelek részére
  • Kereskedelemi feladatok elősegítése, értékesítés támogatása
  • Kereskedelmi kimutatások készítése, elemzése

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség (műszaki irányvonalon)
  • Legalább 1-2 év éves releváns tapasztalat (főként épületgépészeti, kerttechnikai, fürdőszobai és konyhai szereléssel kapcsolatos termékek értékesítésében)
  • Erős MS Office ismertek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Megoldás fókuszú, folyamatorientált gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány megléte

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezési csomag
  • Céges jármű biztosítása
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Lendületes és összetartó csapat
  • Hosszú távú, stabil lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre