www.cvonline.hu

Területi képviselő (Budapest és vonzáskörzete)

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.05.25.
Jelentkezési határidő: 2018.03.17.

Flip header

Új fejezetet nyitottunk a magyar telekommunikáció történetében. Szeretnél a részesévé válni? Legyél Területi képviselő a Flipnél!

Ha érdekel a jövő technológiája és szívesen dolgoznál velünk értékesítői csapatunkba, várjuk jelentkezésedet!

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Fix alapbér, nem csak a betanulási időszak alatt!
  • Ingyenes szakmai képzés és folyamatos fejlesztés
  • A sikeres munkavégzéshez szükséges digitális eszközök biztosítása, extra felhasználói kedvezményekkel
  • Az értékesítő munkavégzés egyedi és hatékony marketingtámogatással
  • 8 órás munkakör, rugalmas munkabeosztással

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel, és számítógépes felhasználói ismerettel
  • Érdekel az értékesítés, kiváló kommunikációs készséggel bírsz és szeretnél profi értékesítővé válni
  • Eredményorientált vagy és ügyfélközpontú
  • Vállalod a vállalkozói jogviszonyban történő foglalkoztatást

Amiben számítunk rád:

  • Új előfizetők felkeresése személyesen, telekommunikációs szolgáltatások ismertetése, szerződéskötés
  • A piacon újonnan bevezetett termékportfólióval kapcsolatos tanácsadói és értékesítési tevékenységben

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha rendelkezel telefonos vagy személyes értékesítési vagy üzletkötői tapasztalattal!

Várjuk jelentkezésedet!

Miért jó velünk dolgozni?

Stabil munkahely ikon

A stabil, piacvezető háttér neked is jó lehetőség a saját branded építésére és a profi, szakmai fejlődésre.

Csapat ikon

Kis csapat vagyunk, ahol a munkád azonnal láthatóvá válik, így rajtad is múlik a Flip sikere

Dinamikus munkahely ikon

Fiatalos, dinamikus környezetet biztosítunk, ahol figyelünk egymásra.

Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Értékesítés / Kereskedelem, Értékesítési menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Szabadúszó/ Vállalkozó