Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi ingatlankezelési szakértő - TIZO (Budapest)

  • A hirdetés 260 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Területi ingatlankezelési szakértő - TIZO

Helység
Budapest
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a kezelt ingatlanok vonatkozásában összefogja az építés-felügyeleti tevékenység szakszerű ellátását
  • a magasépítmények létesítésére és korszerűsítésére készített területi terveket elkészíti
  • összefogja a kezelt ingatlanokon folyó magasépítményi karbantartási, felújítási és beruházási munkák rendszeres ellenőrzését
  • elemzéseket, vizsgálatokat, felméréseket és szakmai állásfoglalásokat készít a kezelt ingatlanállományról

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami felsőfokú szakirányú műszaki végzettség, (építész-, vagy építőmérnök, gépész vagy villamos mérnök diploma)
  • épület-felújítási, ingatlankezelési vagy ingatlanfejlesztési ismeretek
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.02.28.

Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina 1/511-45-89 / 01/45-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Energetikus, Villamosmérnök
Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre