Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi Értékesítési Vezető

  • A hirdetés 27 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

A Te feladataid:

  • Területi értékesítési célok meghatározása, a vállalat vezetése által jóváhagyott üzleti stratégiáival összhangban
  • Az adott régióhoz tartozó 7-8 áruház értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak ellenőrzése
  • 100-120 fős csapat munkájának irányítása, értékelése (munkáltatói jogkörrel)
  • A céges működési standardok és szabályok betartása és betartatása
  • A terület értékesítésének fejlesztése (új piaci potenciálok, kirendeltségnyitás, konkurenciaelemzés)
  • Személyes kapcsolattartás a cég stratégiai ügyfeleivel, felmerülő problémák kezelése
  • Napi – heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése, beszámolók készítése a felső vezetés számára

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség/főiskolai vagy egyetemi diploma
  • 3-5 éves kereskedelmi és/vagy logisztikai területen – nagylétszámú csapat irányításában – szerzett vezetői tapasztalat
  • Határozott, következetes és dinamikus személyiség
  • Kiváló problémamegoldó és döntéshozó képesség
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Informatikai és MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit Neked kínálunk:

  • Kezdő juttatási csomag: havi bruttó 800.000,- Ft +cégesautó +laptop +telefon
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Szervezett 3-4 hónapos betanítási program
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatal
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Kiszámítható és tervezhető munkaidő

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Iratkozzon fel állásértesítőre