Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területi Értékesítési Vezető (Dél-Kelet Magyarország)

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikereink közül külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Területi Értékesítési Vezető
(Dél-Kelet Magyarország)

Feladatok:

  • 100-120 fős csapat ellenőrzése, vezetése, munkáltatói jogkörrel
  • Az adott régióhoz tartozó 7-8 áruház értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak irányítása
  • A céges működési standardok betartása és betartatása
  • Területi értékesítési célok meghatározása, a vállalat vezetése által jóváhagyott üzleti stratégiáival összhangban
  • A terület értékesítésének fejlesztése, új piaci potenciálok feltérképezése, kirendeltségnyitás, konkurenciaelemzés
  • Személyes kapcsolattartás a cég stratégiai partnereivel, felmerülő problémák kezelése
  • Rendszeres beszámolók készítése a felső vezetés számára

Elvárások:

  • 3-5 éves kereskedelmi területen – preferáltan nagyvállalati környezetben – szerzett vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség/főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Határozott, következetes és dinamikus személyiség
  • Kiváló problémamegoldó és döntéshozó képesség
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Informatikai és MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Elérhető átlagbér a pozícióban havi bruttó 900.000,- Ft +cégesautó +laptop +telefon
  • Évenkénti teljesítményértékelés, bérfejlesztés
  • Szervezett 3-4 hónapos betanítási program
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatal
  • Preferált munkavégzési hely: Szeged, Kecskemét

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Helyek Szeged
Kecskemét
Csongrád
Békés
Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Területi képviselő, Üzletfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Értékesítési igazgató, Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre